Про компанію

Дізнайтеся про нас від першої особи холдингу


«Ми усвідомлюємо, що несемо
відповідальність за успіх
наших клієнтів»
Хом'яков Денис
Президент Energy Standart Group

Конкуренція – двигун економіки держави та рушійна сила розвитку будь-якої компанії у будь-якій сфері діяльності. Наявність власного виробництва, спеціалізованої техніки, впровадження нових технологій, надання додаткових послуг та команда професіоналів, дозволяють нашій компанії бути одним із головних представників енергобудівної галузі в Україні.

Товариство с обмеженою відповідальністю ТОВ "СК УКРСТРОЙ" є високотехнологічним сучасним підприємством, що пропонує повний комплекс послуг з виконання електромонтажних, загальнобудівельних та пусконалагоджувальних робіт, реконструкції, модернізації, технічного переоснащення існуючих та будівництва нових об’єктів цивільного та промислового призначення в енергетичній галузі, класів напруги від 0,4 до 750 кВ включно.

Пріоритетом ТОВ "СК УКРСТРОЙ" є виконання робіт в точній відповідності до вимог замовника, дотримуючись усіх технічних вимог, інструкцій та норм, а також у відповідності до діючого законодавства. Головним активом компанії є продуктивні довгострокові ділові відносини з замовниками, засновані на тривалому досвіді співпраці та взаємній довірі. Ми цінуємо нашу репутацію надійного партнера та щодня своєю діяльністю підтверджуємо цей факт.

ТОВ "СК УКРСТРОЙ" співпрацює з провідними українськими та світовими виробниками електрообладнання та кабельно-провідникової продукції. Усе обладнання проходить відповідні випробування, має відповідні сертифікати та гарантію від виробників.

Сьогодні ТОВ "СК УКРСТРОЙ" – це сучасне підприємство, що постійно вдосконалюється, щорічно збільшує кількість виконаних робіт та робить значний внесок у розвиток енергобудівної галузі України. У 2016 році були успішно реалізовані 11 проектів для ДП «НЕК «Укренерго», що підтверджує довіру до нашої компанії збоку держави.

Налагоджена система контролю якості робіт, що сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001:2008, дозволяє оптимізувати та перевіряти своєчасне виконання встановлених задач у відповідності до національних та світових стандартів.

Ми впевнені, що обрали вірний шлях розвитку та запрошуємо Вас до співпраці, адже тільки так ми допоможемо один одному вдосконалитися та досягти максимально якісного результату.

«Ми усвідомлюємо, що несемо
відповідальність за успіх
наших клієнтів»
Хом'яков Денис
Президент Energy Standart Group

Юридична адреса: 04071 м. Київ, вул. Ярославська 39-Г

Поштова адреса: 03150 м. Київ, а/с 286

Телефон/факс: +380 (44) 522 85 37

E-mail: info@ume.net.ua